SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Allianz Plan Emerytalny 2065 vs PFR PPK 2065

Allianz Plan Emerytalny 2065 i PFR PPK 2065 mają 55 wspólnych pozycji, co daje 59.6% pokrycia portfela (42.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

59.6%Pokrycie portfela
55Wspólne pozycje
42.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Allianz Plan Emerytalny 2065
PFR PPK 2065
Zarządzający
Allianz TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
44,58 mln PLN
3,58 mln PLN
Od początku roku
+18.90%
+19.65%
1 rok
+26.00%
+27.30%
3 lata
+83.16%
+92.05%
5 lat
+76.15%
+88.12%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Allianz Plan Emerytalny 2065Udział w PFR PPK 2065
Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SAPLPKO00000165.49%5.92%
ETF_iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR0874.71%12.07%
Kghm Polska Miedź SAPLKGHM0000175.34%4.59%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.55%5.90%
Bank Pekao SAPLPEKAO000163.78%3.39%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SAPLPZU00000112.85%2.84%
Santander Bank Polska S.A.PLBZ000000442.25%2.19%
LPP SAPLLPP00000114.86%2.03%
Allegro.eu SALU22373807901.90%2.84%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.20%1.66%
CD Projekt Red SAPLOPTTC000111.88%1.65%
Skarb PaństwaPL00001179901.93%1.59%
Skarb PaństwaPL00001181881.57%1.61%
Skarb PaństwaPL00001173701.35%1.88%
Budimex SAPLBUDMX000131.28%1.39%

Porównaj interaktywnie → Allianz Plan Emerytalny 2065 Pełny profil → PFR PPK 2065 Pełny profil →