SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek vs SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO

ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek i SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO mają 17 wspólnych pozycji, co daje 33.0% pokrycia portfela (20.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

33.0%Pokrycie portfela
17Wspólne pozycje
20.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek
SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO
Zarządzający
Rockbridge TFI
Skarbiec TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
90% mWIG40TR + 10% WIBOR O/N
70% mWIG40TR + 10% sWIG80TR + 10% WIG20TR + 10% WIBID O/N
Wartość aktywów
105,56 mln PLN
400,88 mln PLN
Od początku roku
+30.77%
+30.82%
1 rok
+36.47%
+31.14%
3 lata
+132.16%
+104.12%
5 lat
+104.39%
+80.74%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich SpółekUdział w SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000189.80%9.40%
XTB S.A.PLXTRDM000117.57%9.16%
INPOST S.A.LU22905226842.70%3.62%
ING BANK ŚLĄSKI S.A.PLBSK00000177.88%2.45%
BANK MILLENNIUM S.A.PLBIG00000166.24%2.16%
CYBER_FOLKS S.A.PLR2200000182.08%3.04%
VERCOM S.A.PLVRCM0000162.02%2.71%
DIAGNOSTYKA S.A.PLDGNST000121.95%3.46%
ASSECO POLAND S.A.PLSOFTB000161.19%2.17%
MURAPOL S.A.PLMURPL001902.01%1.15%
ALLEGRO.EU SALU22373807900.89%8.01%
AUTO PARTNER S.A.PLATPRT000180.86%3.70%
MO-BRUK S.A.PLMOBRK000130.86%4.73%
NEUCA S.A.PLTRFRM000180.78%3.72%
ASSECO SOUTH EASTERN EUROPE S.A.PLASSEE000140.31%0.74%

Porównaj interaktywnie → ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek Pełny profil → SKARBIEC - MALYCH I SREDNICH SPOLEK FIO Pełny profil →