SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek vs Erste Akcji Małych i Średnich Spółek

ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek i Erste Akcji Małych i Średnich Spółek mają 25 wspólnych pozycji, co daje 45.1% pokrycia portfela (29.1% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

45.1%Pokrycie portfela
25Wspólne pozycje
29.1%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek
Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
Zarządzający
Rockbridge TFI
Erste TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
90% mWIG40TR + 10% WIBOR O/N
60% mWIG40TR + 30% sWIG80TR + 10% POLSTR
Wartość aktywów
105,56 mln PLN
769,50 mln PLN
Od początku roku
+30.77%
+25.86%
1 rok
+36.47%
+30.43%
3 lata
+132.16%
+102.82%
5 lat
+104.39%
+108.36%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich SpółekUdział w Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000189.80%8.32%
ING BANK ŚLĄSKI S.A.PLBSK00000177.88%4.75%
XTB S.A.PLXTRDM000117.57%4.57%
BANK MILLENNIUM S.A.PLBIG00000166.24%3.78%
ORANGE POLSKA S.A.PLTLKPL000175.41%2.49%
BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.PLBGZ00000102.08%3.13%
MURAPOL S.A.PLMURPL001902.01%1.84%
CYBER_FOLKS S.A.PLR2200000182.08%1.78%
ASBCY10000317102.76%1.66%
DEVELIA S.A.PLLCCRP000172.28%1.55%
AB S.A.PLAB000000191.49%1.79%
VERCOM S.A.PLVRCM0000162.02%1.48%
RAINBOW TOURS S.A.PLRNBWT000312.13%1.29%
BANK HANDLOWY W WARSZAWIE S.A.PLBH000000122.43%1.21%
ASSECO POLAND S.A.PLSOFTB000161.19%3.70%

Porównaj interaktywnie → ROCKBRIDGE FIO Parasolowy Rockbridge Subfundusz Akcji Średnich Spółek Pełny profil → Erste Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil →