SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2065 vs Erste PPK 2065

Pekao PPK 2065 i Erste PPK 2065 mają 44 wspólnych pozycji, co daje 43.6% pokrycia portfela (29.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

43.6%Pokrycie portfela
44Wspólne pozycje
29.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2065
Erste PPK 2065
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
14,78 mln PLN
7,53 mln PLN
Od początku roku
+20.23%
+22.20%
1 rok
+26.82%
+28.77%
3 lata
+91.27%
+92.18%
5 lat
+99.81%
+89.97%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2065Udział w Erste PPK 2065
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.28%5.75%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.56%4.03%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.78%2.89%
LPP S.A.PLLPP00000114.02%2.76%
Alior Bank S.A.PLALIOR000453.42%2.45%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.44%3.35%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.24%2.87%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.92%2.31%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.25%1.76%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189982.69%1.70%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.28%1.55%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.24%2.30%
Jeronimo Martins SGPS S.A.PTJMT0AE00011.08%1.15%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185190.95%3.35%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000170.76%2.71%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2065 Pełny profil → Erste PPK 2065 Pełny profil →