SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2065 vs PFR PPK 2065

Pekao PPK 2065 i PFR PPK 2065 mają 42 wspólnych pozycji, co daje 37.5% pokrycia portfela (24.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

37.5%Pokrycie portfela
42Wspólne pozycje
24.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2065
PFR PPK 2065
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
14,78 mln PLN
3,58 mln PLN
Od początku roku
+21.09%
+20.88%
1 rok
+27.88%
+28.80%
3 lata
+91.25%
+92.27%
5 lat
+101.23%
+90.05%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2065Udział w PFR PPK 2065
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.28%5.92%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.56%2.84%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.78%2.84%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.44%3.39%
LPP S.A.PLLPP00000114.02%2.03%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.24%1.76%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.28%1.66%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.25%1.61%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.92%1.41%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171981.32%1.79%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.24%1.66%
Alior Bank S.A.PLALIOR000453.42%1.16%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168514.73%1.09%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185190.95%1.05%
Develia S.A.PLLCCRP000170.85%0.84%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2065 Pełny profil → PFR PPK 2065 Pełny profil →