SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste Dłużny Krótkoterminowy vs Erste Prestiż Spokojna Inwestycja

Erste Dłużny Krótkoterminowy i Erste Prestiż Spokojna Inwestycja mają 13 wspólnych pozycji, co daje 42.2% pokrycia portfela (26.7% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

42.2%Pokrycie portfela
13Wspólne pozycje
26.7%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste Dłużny Krótkoterminowy
Erste Prestiż Spokojna Inwestycja
Zarządzający
Erste TFI
Erste TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
100% GPWB-BWZ
100% WIRON
Wartość aktywów
5,80 mld PLN
2,45 mld PLN
Od początku roku
+1.59%
+2.31%
1 rok
+2.93%
+3.33%
3 lata
+16.54%
—
5 lat
+24.57%
—

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste Dłużny KrótkoterminowyUdział w Erste Prestiż Spokojna Inwestycja
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011192812.83%11.93%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011569710.19%24.72%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011877410.79%7.84%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011719812.46%5.10%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173702.62%2.81%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001189982.75%2.54%
SKARB PAŃSTWA WĘGIERXS25742671880.60%1.02%
SKARB PAŃSTWA WĘGIERXS20100263050.55%1.84%
PKO BANK HIPOTECZNY S.A.PLL2192000360.29%0.32%
PEKAO BANK HIPOTECZNY S.A.PLL1006000620.32%0.26%
PKO BANK HIPOTECZNY S.A.XS27878735410.58%0.26%
MILLENNIUM BANK HIPOTECZNY S.A.PLMLNBH000140.12%0.54%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179900.05%0.32%

Porównaj interaktywnie → Erste Dłużny Krótkoterminowy Pełny profil → Erste Prestiż Spokojna Inwestycja Pełny profil →