SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste Akcji Małych i Średnich Spółek vs UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek

Erste Akcji Małych i Średnich Spółek i UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek mają 36 wspólnych pozycji, co daje 59.4% pokrycia portfela (42.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

59.4%Pokrycie portfela
36Wspólne pozycje
42.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste Akcji Małych i Średnich Spółek
UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek
Zarządzający
Erste TFI
UNIQA TFI
Kategoria
akcji polskich małych i średnich spółek
akcji polskich małych i średnich spółek
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
60% mWIG40TR + 30% sWIG80TR + 10% POLSTR
90% mWIG40TR + 10% WIBOR 1Y
Wartość aktywów
769,50 mln PLN
239,40 mln PLN
Od początku roku
+27.09%
+30.51%
1 rok
+32.52%
+34.72%
3 lata
+103.91%
+127.01%
5 lat
+110.40%
+110.49%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste Akcji Małych i Średnich SpółekUdział w UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000188.32%9.87%
ING BANK ŚLĄSKI S.A.PLBSK00000174.75%6.55%
XTB S.A.PLXTRDM000114.57%6.74%
INTER CARS S.A.PLINTCS000103.94%4.78%
BANK MILLENNIUM S.A.PLBIG00000163.78%4.49%
ASSECO POLAND S.A.PLSOFTB000163.70%3.44%
BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.PLBGZ00000103.13%4.54%
ORANGE POLSKA S.A.PLTLKPL000172.49%6.20%
AB S.A.PLAB000000191.79%2.00%
CYBER_FOLKS S.A.PLR2200000181.78%2.13%
ASBISC ENTERPRISES PLCCY10000317101.66%4.29%
DEVELIA S.A.PLLCCRP000171.55%3.29%
VERCOM S.APLVRCM0000161.48%1.64%
AUTO PARTNER S.A.PLATPRT000181.46%2.10%
RAINBOW TOURS S.A.PLRNBWT000311.29%1.71%

Porównaj interaktywnie → Erste Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil → UNIQA Akcji Małych i Średnich Spółek Pełny profil →