SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2035 vs PFR PPK 2035

Erste PPK 2035 i PFR PPK 2035 mają 51 wspólnych pozycji, co daje 52.9% pokrycia portfela (35.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

52.9%Pokrycie portfela
51Wspólne pozycje
35.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2035
PFR PPK 2035
Zarządzający
Erste TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
167,36 mln PLN
102,31 mln PLN
Od początku roku
+15.73%
+12.38%
1 rok
+20.81%
+17.86%
3 lata
+70.26%
+59.91%
5 lat
+62.07%
+58.22%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2035Udział w PFR PPK 2035
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173705.12%4.79%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000163.86%3.53%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001187743.59%3.22%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167602.80%3.11%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181882.75%3.16%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001170242.74%3.65%
ORLEN S.A.PLPKN00000182.48%3.55%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001185194.48%2.46%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137832.77%2.21%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.02%2.74%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001119281.76%4.15%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179901.76%3.48%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.15%1.75%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807902.68%1.72%
LPP S.A.PLLPP00000111.68%1.51%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2035 Pełny profil → PFR PPK 2035 Pełny profil →