SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2035 vs UNIQA Emerytura 2035

Erste PPK 2035 i UNIQA Emerytura 2035 mają 49 wspólnych pozycji, co daje 37.7% pokrycia portfela (23.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

37.7%Pokrycie portfela
49Wspólne pozycje
23.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2035
UNIQA Emerytura 2035
Zarządzający
Erste TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
167,36 mln PLN
319,05 mln PLN
Od początku roku
+15.73%
+11.35%
1 rok
+20.81%
+16.33%
3 lata
+70.26%
+59.63%
5 lat
+62.07%
+58.23%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2035Udział w UNIQA Emerytura 2035
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152913.78%7.81%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000163.86%2.85%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167602.80%11.13%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137832.77%8.01%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807902.68%2.58%
ORLEN S.A.PLPKN00000182.48%2.18%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179901.76%2.25%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181882.75%1.65%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173705.12%1.58%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000181.94%1.53%
LPP S.A.PLLPP00000111.68%1.26%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.15%1.15%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.20%1.08%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.02%1.07%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001168510.83%7.49%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2035 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2035 Pełny profil →