SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2045 vs UNIQA Emerytura 2045

Erste PPK 2045 i UNIQA Emerytura 2045 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 40.6% pokrycia portfela (25.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

40.6%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
25.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2045
UNIQA Emerytura 2045
Zarządzający
Erste TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
158,13 mln PLN
348,19 mln PLN
Od początku roku
+21.95%
+15.98%
1 rok
+28.35%
+22.15%
3 lata
+92.54%
+80.29%
5 lat
+80.21%
+76.75%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2045Udział w UNIQA Emerytura 2045
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.43%3.90%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807903.79%3.67%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.16%3.01%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152912.48%4.66%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.69%2.28%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137832.04%5.87%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.40%2.02%
LPP S.A.PLLPP00000112.31%1.75%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.90%1.54%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.67%1.47%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.75%1.42%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173703.70%1.28%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.38%1.06%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001168510.84%4.60%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.42%0.84%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2045 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2045 Pełny profil →