SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2055 vs PFR PPK 2055

Erste PPK 2055 i PFR PPK 2055 mają 50 wspólnych pozycji, co daje 52.9% pokrycia portfela (36.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

52.9%Pokrycie portfela
50Wspólne pozycje
36.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2055
PFR PPK 2055
Zarządzający
Erste TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
72,29 mln PLN
33,12 mln PLN
Od początku roku
+23.16%
+19.25%
1 rok
+29.72%
+26.75%
3 lata
+93.91%
+90.28%
5 lat
+80.15%
+82.13%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2055Udział w PFR PPK 2055
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.78%5.81%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.51%5.83%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.57%3.37%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000113.10%2.97%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.92%4.53%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807904.03%2.84%
LPP S.A.PLLPP00000112.50%2.54%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.81%2.15%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.92%1.79%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173701.78%1.98%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.98%1.72%
DINO POLSKA S.A.PLDINPL000111.62%1.64%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.51%1.63%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001187742.14%1.48%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001170241.46%1.77%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2055 Pełny profil → PFR PPK 2055 Pełny profil →