SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2055 vs UNIQA Emerytura 2055

Erste PPK 2055 i UNIQA Emerytura 2055 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 43.2% pokrycia portfela (27.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

43.2%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
27.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2055
UNIQA Emerytura 2055
Zarządzający
Erste TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
72,29 mln PLN
183,78 mln PLN
Od początku roku
+23.16%
+18.48%
1 rok
+29.72%
+25.41%
3 lata
+93.91%
+87.04%
5 lat
+80.15%
+83.33%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2055Udział w UNIQA Emerytura 2055
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.78%4.77%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807904.03%4.30%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.51%3.57%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.92%2.72%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.57%2.47%
LPP S.A.PLLPP00000112.50%2.12%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000113.10%1.82%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.81%1.75%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.92%1.69%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152911.58%3.44%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137831.33%4.77%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173701.78%1.01%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.51%0.99%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.98%0.87%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001168510.86%3.00%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2055 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2055 Pełny profil →