SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2025 vs UNIQA Emerytura 2025

Erste PPK 2025 i UNIQA Emerytura 2025 mają 45 wspólnych pozycji, co daje 26.9% pokrycia portfela (15.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

26.9%Pokrycie portfela
45Wspólne pozycje
15.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2025
UNIQA Emerytura 2025
Zarządzający
Erste TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2025
zdefiniowanej daty PPK 2025
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
48,17 mln PLN
88,88 mln PLN
Od początku roku
+5.22%
+2.95%
1 rok
+7.68%
+5.57%
3 lata
+30.37%
+28.15%
5 lat
+25.21%
+26.07%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2025Udział w UNIQA Emerytura 2025
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001156978.20%9.05%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137833.66%7.99%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173705.62%3.38%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL000011192812.77%2.14%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167601.86%12.81%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001127361.99%1.62%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181884.07%1.10%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179903.93%1.02%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807900.79%0.45%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000161.13%0.36%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000180.55%0.27%
BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGOPL00005002600.70%0.22%
ORLEN S.A.PLPKN00000180.86%0.22%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000440.34%0.22%
BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGOPL00005003101.04%0.21%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2025 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2025 Pełny profil →