SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2065 vs PFR PPK 2065

Erste PPK 2065 i PFR PPK 2065 mają 47 wspólnych pozycji, co daje 49.5% pokrycia portfela (32.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

49.5%Pokrycie portfela
47Wspólne pozycje
32.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2065
PFR PPK 2065
Zarządzający
Erste TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
7,53 mln PLN
3,58 mln PLN
Od początku roku
+22.20%
+19.65%
1 rok
+28.77%
+27.30%
3 lata
+92.18%
+92.05%
5 lat
+89.97%
+88.12%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2065Udział w PFR PPK 2065
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.75%5.92%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.45%5.90%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.35%3.39%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.89%2.84%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807904.03%2.84%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.71%4.59%
LPP S.A.PLLPP00000112.76%2.03%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.77%2.19%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.87%1.76%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001170242.30%1.66%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.76%1.61%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179902.95%1.59%
DINO POLSKA S.A.PLDINPL000111.55%1.66%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001187742.31%1.41%
ALIOR BANK S.A.PLALIOR000452.45%1.16%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2065 Pełny profil → PFR PPK 2065 Pełny profil →