SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2065 vs UNIQA Emerytura 2065

Erste PPK 2065 i UNIQA Emerytura 2065 mają 44 wspólnych pozycji, co daje 44.2% pokrycia portfela (28.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

44.2%Pokrycie portfela
44Wspólne pozycje
28.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2065
UNIQA Emerytura 2065
Zarządzający
Erste TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
7,53 mln PLN
20,21 mln PLN
Od początku roku
+22.20%
+17.97%
1 rok
+28.77%
+24.61%
3 lata
+92.18%
+84.00%
5 lat
+89.97%
+86.98%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2065Udział w UNIQA Emerytura 2065
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.75%4.52%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807904.03%4.38%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.45%3.17%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.87%2.94%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152913.20%2.69%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.35%2.34%
LPP S.A.PLLPP00000112.76%2.12%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.89%1.82%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.77%1.79%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.76%1.77%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137831.59%4.58%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.71%1.34%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179902.95%1.21%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167601.09%3.07%
ALIOR BANK S.A.PLALIOR000452.45%0.79%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2065 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2065 Pełny profil →