SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PFR PPK 2035 vs UNIQA Emerytura 2035

PFR PPK 2035 i UNIQA Emerytura 2035 mają 58 wspólnych pozycji, co daje 46.4% pokrycia portfela (30.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

46.4%Pokrycie portfela
58Wspólne pozycje
30.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PFR PPK 2035
UNIQA Emerytura 2035
Zarządzający
PFR TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2035
zdefiniowanej daty PPK 2035
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
102,31 mln PLN
319,05 mln PLN
Od początku roku
+11.68%
+10.83%
1 rok
+17.02%
+15.69%
3 lata
+59.79%
+59.84%
5 lat
+57.24%
+57.49%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PFR PPK 2035Udział w UNIQA Emerytura 2035
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167603.11%11.13%
PKO BP S.A.PLPKO00000163.53%2.85%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001053913.46%2.83%
iShares Core S&P 500 UCITS ETF (Acc)IE00B5BMR0876.96%2.78%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001168512.51%7.49%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179903.48%2.25%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137832.21%8.01%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.55%2.18%
Allegro.eu société anonymeLU22373807901.72%2.58%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181883.16%1.65%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173704.79%1.58%
PEKAO BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000162.06%1.48%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001127363.63%1.46%
LPP S.A.PLLPP00000111.51%1.26%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001171984.19%1.20%

Porównaj interaktywnie → PFR PPK 2035 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2035 Pełny profil →