SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PFR PPK 2055 vs UNIQA Emerytura 2055

PFR PPK 2055 i UNIQA Emerytura 2055 mają 56 wspólnych pozycji, co daje 53.4% pokrycia portfela (36.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

53.4%Pokrycie portfela
56Wspólne pozycje
36.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PFR PPK 2055
UNIQA Emerytura 2055
Zarządzający
PFR TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
33,12 mln PLN
183,78 mln PLN
Od początku roku
+19.25%
+18.48%
1 rok
+26.75%
+25.41%
3 lata
+90.28%
+87.04%
5 lat
+82.13%
+83.33%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PFR PPK 2055Udział w UNIQA Emerytura 2055
iShares Core S&P 500 UCITS ETF (Acc)IE00B5BMR08711.20%4.80%
PKO BP S.A.PLPKO00000165.81%4.77%
ORLEN S.A.PLPKN00000185.83%3.57%
Allegro.eu société anonymeLU22373807902.84%4.30%
PEKAO BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.37%2.47%
LPP S.A.PLLPP00000112.54%2.12%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.97%1.82%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000181.79%2.72%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000442.15%1.75%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167601.71%2.38%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179901.70%1.71%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000174.53%1.69%
ZABKA GROUP S.A.LU29104465461.43%1.59%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001053911.47%1.28%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001168511.18%3.00%

Porównaj interaktywnie → PFR PPK 2055 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2055 Pełny profil →