SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PFR PPK 2065 vs UNIQA Emerytura 2065

PFR PPK 2065 i UNIQA Emerytura 2065 mają 53 wspólnych pozycji, co daje 53.3% pokrycia portfela (36.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

53.3%Pokrycie portfela
53Wspólne pozycje
36.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PFR PPK 2065
UNIQA Emerytura 2065
Zarządzający
PFR TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
3,58 mln PLN
20,21 mln PLN
Od początku roku
+19.65%
+17.97%
1 rok
+27.30%
+24.61%
3 lata
+92.05%
+84.00%
5 lat
+88.12%
+86.98%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PFR PPK 2065Udział w UNIQA Emerytura 2065
iShares Core S&P 500 UCITS ETF (Acc)IE00B5BMR08712.07%4.90%
PKO BP S.A.PLPKO00000165.92%4.52%
ORLEN S.A.PLPKN00000185.90%3.17%
Allegro.eu société anonymeLU22373807902.84%4.38%
PEKAO BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.39%2.34%
LPP S.A.PLLPP00000112.03%2.12%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.84%1.82%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173701.88%1.81%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000442.19%1.79%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000181.76%2.94%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167601.68%3.07%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.61%1.77%
ZABKA GROUP S.A.LU29104465461.44%1.54%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000174.59%1.34%
SKARB PAŃSTWA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001053911.40%1.22%

Porównaj interaktywnie → PFR PPK 2065 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2065 Pełny profil →