SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji Plus vs Allianz Dłużny

Pekao Obligacji Plus i Allianz Dłużny mają 15 wspólnych pozycji, co daje 24.8% pokrycia portfela (14.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

24.8%Pokrycie portfela
15Wspólne pozycje
14.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji Plus
Allianz Dłużny
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
—
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
2,17 mld PLN
634,9 mln PLN
Od początku roku
+0.23%
-0.71%
1 rok
+2.29%
+0.97%
3 lata
+18.75%
+16.43%
5 lat
+21.50%
+13.03%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji PlusUdział w Allianz Dłużny
Rzeczpospolita PolskaPL00001168515.06%11.87%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.82%7.43%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185195.16%4.39%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181887.69%4.21%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.14%6.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179907.57%1.44%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173701.11%15.83%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167602.03%0.88%
Rzeczpospolita PolskaPL00001053913.84%0.77%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.29%1.82%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005002780.22%6.51%
Rzeczpospolita PolskaPL00001088660.04%0.01%
Rzeczpospolita PolskaPL00001134600.01%0.02%
Rzeczpospolita PolskaPL00001114980.00%2.25%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005002600.00%0.99%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji Plus Pełny profil → Allianz Dłużny Pełny profil →