SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji Plus vs Erste Obligacji Uniwersalny

Pekao Obligacji Plus i Erste Obligacji Uniwersalny mają 28 wspólnych pozycji, co daje 36.1% pokrycia portfela (22.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

36.1%Pokrycie portfela
28Wspólne pozycje
22.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji Plus
Erste Obligacji Uniwersalny
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
60% ICE BofA Poland Government Index + 20% ICE BofA Euro Corporate Index zabezpieczony do złotego + 20% ICE BofA Euro High Yield Index zabezpieczony do złotego
Wartość aktywów
2,17 mld PLN
3,65 mld PLN
Od początku roku
+0.23%
-2.73%
1 rok
+2.29%
-0.88%
3 lata
+18.75%
+18.77%
5 lat
+21.50%
+20.50%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji PlusUdział w Erste Obligacji Uniwersalny
Rzeczpospolita PolskaPL00001181887.69%11.31%
Rzeczpospolita PolskaPL000011899811.13%6.28%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185195.16%11.36%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.82%11.60%
Rzeczpospolita PolskaPL00001190873.23%7.34%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004681.28%1.42%
Bank Millennium S.A.PLBIG00004531.31%1.25%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173701.11%1.37%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179907.57%1.04%
Synthos S.A.XS23487678360.89%0.88%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO002891.25%0.88%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167602.03%0.58%
Tauron Polska Energia S.A.XS15779602030.46%0.90%
Bank Millennium S.A.XS32576301970.44%0.50%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168515.06%0.35%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji Plus Pełny profil → Erste Obligacji Uniwersalny Pełny profil →