SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO vs Allianz Dłużny

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO i Allianz Dłużny mają 13 wspólnych pozycji, co daje 29.9% pokrycia portfela (18.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

29.9%Pokrycie portfela
13Wspólne pozycje
18.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO
Allianz Dłużny
Zarządzający
Pekao TFI
Allianz TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
—
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,7%)
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
571,41 mln PLN
634,9 mln PLN
Od początku roku
-0.45%
-0.66%
1 rok
+1.87%
+0.97%
3 lata
+20.39%
+16.64%
5 lat
+25.47%
+13.09%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIOUdział w Allianz Dłużny
Rzeczpospolita PolskaPL000011685110.07%11.87%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.68%7.43%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185196.57%4.39%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181889.95%4.21%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170242.15%6.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179906.79%1.44%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173700.94%15.83%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167602.94%0.88%
Rzeczpospolita PolskaPL00001053912.26%0.77%
Rzeczpospolita PolskaPL00001114980.35%2.25%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005002780.33%6.51%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137830.25%1.82%
Rzeczpospolita PolskaPL00001088660.08%0.01%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO Pełny profil → Allianz Dłużny Pełny profil →