SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO vs Erste Obligacji Uniwersalny

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO i Erste Obligacji Uniwersalny mają 25 wspólnych pozycji, co daje 39.7% pokrycia portfela (25.1% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

39.7%Pokrycie portfela
25Wspólne pozycje
25.1%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO
Erste Obligacji Uniwersalny
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,7%)
60% ICE BofA Poland Government Index + 20% ICE BofA Euro Corporate Index zabezpieczony do złotego + 20% ICE BofA Euro High Yield Index zabezpieczony do złotego
Wartość aktywów
571,41 mln PLN
3,65 mld PLN
Od początku roku
-0.49%
-2.73%
1 rok
+1.93%
-0.88%
3 lata
+20.52%
+18.77%
5 lat
+25.42%
+20.50%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIOUdział w Erste Obligacji Uniwersalny
Rzeczpospolita PolskaPL00001181889.95%11.31%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185196.57%11.36%
Rzeczpospolita PolskaPL000011899810.38%6.28%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152914.68%11.60%
Rzeczpospolita PolskaPL00001190873.81%7.34%
Bank Millennium S.A.PLBIG00004531.99%1.25%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004681.19%1.42%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179906.79%1.04%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173700.94%1.37%
Tauron Polska Energia S.A.XS15779602031.21%0.90%
Synthos S.A.XS23487678361.16%0.88%
Bank Gospodarstwa KrajowegoXS27782744100.62%0.98%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167602.94%0.58%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685110.07%0.35%
Republika RumuniiXS30213783880.27%1.01%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja FIO Pełny profil → Erste Obligacji Uniwersalny Pełny profil →