SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 vs Erste Obligacji Uniwersalny

Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 i Erste Obligacji Uniwersalny mają 29 wspólnych pozycji, co daje 41.2% pokrycia portfela (26.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

41.2%Pokrycie portfela
29Wspólne pozycje
26.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2
Erste Obligacji Uniwersalny
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
75% ICE BofAML All Maturity Polish Government Index + 25% (POLONIA + 0,35%)
60% ICE BofA Poland Government Index + 20% ICE BofA Euro Corporate Index zabezpieczony do złotego + 20% ICE BofA Euro High Yield Index zabezpieczony do złotego
Wartość aktywów
1,07 mld PLN
3,65 mld PLN
Od początku roku
-0.79%
-2.66%
1 rok
+1.61%
-0.81%
3 lata
+20.10%
+18.84%
5 lat
+24.49%
+20.57%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2Udział w Erste Obligacji Uniwersalny
Rzeczpospolita PolskaPL000011818810.60%11.31%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185196.56%11.36%
Rzeczpospolita PolskaPL000011899810.69%6.28%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152915.32%11.60%
Rzeczpospolita PolskaPL00001190874.96%7.34%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004681.12%1.42%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179906.71%1.04%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173700.97%1.37%
Synthos S.A.XS23487678360.62%0.88%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167603.16%0.58%
Bank Millennium S.A.PLBIG00004530.53%1.25%
Bank Millennium S.A.XS32576301970.61%0.50%
Bank Gospodarstwa KrajowegoXS27782744100.50%0.98%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.10%0.35%
Tauron Polska Energia S.A.XS15779602030.32%0.90%

Porównaj interaktywnie → Pekao Obligacji - Dynamiczna Alokacja 2 Pełny profil → Erste Obligacji Uniwersalny Pełny profil →