SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2025 vs Subfundusz Emerytura 2025

Pekao PPK 2025 i Subfundusz Emerytura 2025 mają 52 wspólnych pozycji, co daje 30.2% pokrycia portfela (17.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

30.2%Pokrycie portfela
52Wspólne pozycje
17.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2025
Subfundusz Emerytura 2025
Zarządzający
Pekao TFI
PKO TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2025
zdefiniowanej daty PPK 2025
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Niskie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
242,24 mln PLN
103,97 mln PLN
Od początku roku
+4.08%
+2.66%
1 rok
+6.94%
+5.24%
3 lata
+30.29%
+29.62%
5 lat
+35.51%
+29.96%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2025Udział w Subfundusz Emerytura 2025
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.94%5.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177435.58%4.32%
Rzeczpospolita PolskaPL000011719815.29%3.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181884.55%2.66%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181702.33%2.37%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.25%4.03%
Rzeczpospolita PolskaPL00001167601.11%13.25%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.54%1.10%
Rzeczpospolita PolskaPL00001156971.08%1.30%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.92%1.04%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003282.29%0.96%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004768.49%0.90%
Tauron Polska Energia S.A.XS15779602030.91%0.55%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000160.53%0.97%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000160.42%0.50%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2025 Pełny profil → Subfundusz Emerytura 2025 Pełny profil →