SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2030 vs Subfundusz Emerytura 2030

Pekao PPK 2030 i Subfundusz Emerytura 2030 mają 60 wspólnych pozycji, co daje 35.7% pokrycia portfela (21.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

35.7%Pokrycie portfela
60Wspólne pozycje
21.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2030
Subfundusz Emerytura 2030
Zarządzający
Pekao TFI
PKO TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
478,87 mln PLN
261,62 mln PLN
Od początku roku
+7.66%
+6.05%
1 rok
+11.61%
+8.99%
3 lata
+44.30%
+42.52%
5 lat
+47.02%
+41.18%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2030Udział w Subfundusz Emerytura 2030
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.46%5.22%
Rzeczpospolita PolskaPL00001177434.62%3.80%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171983.57%3.68%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.50%3.36%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.90%3.13%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000161.33%1.74%
Rzeczpospolita PolskaPL00001156971.89%0.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185194.64%0.93%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181700.93%2.40%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000161.10%0.91%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.03%0.81%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004765.65%0.80%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.82%0.79%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173700.79%6.40%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003281.69%0.76%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2030 Pełny profil → Subfundusz Emerytura 2030 Pełny profil →