SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2030 vs Erste PPK 2030

Pekao PPK 2030 i Erste PPK 2030 mają 51 wspólnych pozycji, co daje 38.2% pokrycia portfela (23.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

38.2%Pokrycie portfela
51Wspólne pozycje
23.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2030
Erste PPK 2030
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
478,87 mln PLN
109,61 mln PLN
Od początku roku
+7.96%
+8.92%
1 rok
+11.85%
+12.61%
3 lata
+44.24%
+47.99%
5 lat
+47.42%
+42.06%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2030Udział w Erste PPK 2030
Rzeczpospolita PolskaPL00001185194.64%7.72%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.50%4.46%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.03%4.04%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.90%4.10%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.82%4.65%
Rzeczpospolita PolskaPL00001156971.89%1.78%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003281.69%2.62%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000161.33%2.49%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189987.13%1.20%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000161.10%1.53%
LPP S.A.PLLPP00000111.08%1.03%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.16%1.02%
Allegro.eu S.A.LU22373807900.97%1.74%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004682.59%0.94%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181700.93%1.26%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2030 Pełny profil → Erste PPK 2030 Pełny profil →