SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2030 vs PFR PPK 2030

Pekao PPK 2030 i PFR PPK 2030 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 35.8% pokrycia portfela (21.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

35.8%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
21.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2030
PFR PPK 2030
Zarządzający
Pekao TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
478,87 mln PLN
72,97 mln PLN
Od początku roku
+7.66%
+6.52%
1 rok
+11.61%
+10.47%
3 lata
+44.30%
+40.24%
5 lat
+47.02%
+39.91%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2030Udział w PFR PPK 2030
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.50%4.60%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171983.57%5.73%
Rzeczpospolita PolskaPL000011685111.46%3.44%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170243.03%4.95%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137832.90%3.41%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185194.64%2.81%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187741.82%4.42%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000161.33%1.98%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000161.10%1.17%
Allegro.eu S.A.LU22373807900.97%0.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181700.93%5.03%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003281.69%0.93%
LPP S.A.PLLPP00000111.08%0.85%
Rzeczpospolita PolskaPL00001173700.79%6.54%
Rzeczpospolita PolskaPL00001179900.71%4.62%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2030 Pełny profil → PFR PPK 2030 Pełny profil →