SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2040 vs PPK inPZU 2040

Pekao PPK 2040 i PPK inPZU 2040 mają 61 wspólnych pozycji, co daje 35.8% pokrycia portfela (24.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

35.8%Pokrycie portfela
61Wspólne pozycje
24.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2040
PPK inPZU 2040
Zarządzający
Pekao TFI
PZU TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
657,57 mln PLN
2,36 mld PLN
Od początku roku
+15.95%
+13.43%
1 rok
+21.96%
+18.79%
3 lata
+72.66%
+63.74%
5 lat
+76.22%
+58.02%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2040Udział w PPK inPZU 2040
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.02%4.58%
LPP S.A.PLLPP00000112.93%2.34%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.25%2.60%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.67%2.13%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.08%2.03%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004761.90%3.09%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.22%1.83%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.99%1.41%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168519.69%1.25%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.10%2.49%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.03%1.08%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.73%1.06%
Orlen S.A.PLPKN00000181.02%3.12%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.65%0.89%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.76%1.00%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2040 Pełny profil → PPK inPZU 2040 Pełny profil →