SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2040 vs Erste PPK 2040

Pekao PPK 2040 i Erste PPK 2040 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 42.5% pokrycia portfela (27.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

42.5%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
27.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2040
Erste PPK 2040
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
657,57 mln PLN
181,85 mln PLN
Od początku roku
+15.95%
+21.53%
1 rok
+21.96%
+27.74%
3 lata
+72.66%
+85.84%
5 lat
+76.22%
+76.38%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2040Udział w Erste PPK 2040
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.02%5.53%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189985.66%3.18%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185193.07%3.81%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.67%3.86%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.25%3.43%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.22%2.97%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.08%2.74%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.03%2.33%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.99%1.83%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.56%1.46%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.73%1.33%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.65%1.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187742.89%1.11%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.10%2.80%
Orlen S.A.PLPKN00000181.02%4.24%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2040 Pełny profil → Erste PPK 2040 Pełny profil →