SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2040 vs UNIQA Emerytura 2040

Pekao PPK 2040 i UNIQA Emerytura 2040 mają 55 wspólnych pozycji, co daje 35.3% pokrycia portfela (21.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

35.3%Pokrycie portfela
55Wspólne pozycje
21.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2040
UNIQA Emerytura 2040
Zarządzający
Pekao TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
657,57 mln PLN
388,67 mln PLN
Od początku roku
+16.55%
+16.01%
1 rok
+22.66%
+22.27%
3 lata
+72.52%
+73.47%
5 lat
+77.14%
+71.44%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2040Udział w UNIQA Emerytura 2040
Rzeczpospolita PolskaPL00001168519.69%5.56%
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.02%3.89%
Allegro.eu S.A.LU22373807902.67%3.56%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.08%2.18%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.25%2.02%
LPP S.A.PLLPP00000112.93%1.76%
Rzeczpospolita PolskaPL00001137831.56%6.46%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.22%1.53%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181886.73%1.15%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.10%1.46%
Orlen S.A.PLPKN00000181.02%3.01%
Rzeczpospolita PolskaPL00001171980.75%0.84%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.76%0.74%
Rzeczpospolita PolskaPL00001152910.68%5.62%
Grupa Kęty S.A.PLKETY0000110.75%0.66%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2040 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2040 Pełny profil →