SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2045 vs PPK inPZU 2045

Pekao PPK 2045 i PPK inPZU 2045 mają 59 wspólnych pozycji, co daje 33.8% pokrycia portfela (23.5% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

33.8%Pokrycie portfela
59Wspólne pozycje
23.5%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2045
PPK inPZU 2045
Zarządzający
Pekao TFI
PZU TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
509,49 mln PLN
1,87 mld PLN
Od początku roku
+18.37%
+14.25%
1 rok
+24.79%
+19.83%
3 lata
+84.68%
+71.98%
5 lat
+88.25%
+63.99%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2045Udział w PPK inPZU 2045
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.24%4.55%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.05%2.73%
LPP S.A.PLLPP00000113.27%2.33%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.19%2.14%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.16%2.07%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.39%1.79%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004761.60%1.69%
Orlen S.A.PLPKN00000181.55%3.22%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.79%1.43%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.18%2.68%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.41%1.09%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168517.21%1.02%
Dino Polska S.A.PLDINPL000111.90%0.88%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.74%1.02%
InPost S.A.LU22905226840.71%0.60%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2045 Pełny profil → PPK inPZU 2045 Pełny profil →