SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2050 vs PPK inPZU 2050

Pekao PPK 2050 i PPK inPZU 2050 mają 61 wspólnych pozycji, co daje 38.5% pokrycia portfela (26.2% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

38.5%Pokrycie portfela
61Wspólne pozycje
26.2%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2050
PPK inPZU 2050
Zarządzający
Pekao TFI
PZU TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2050
zdefiniowanej daty PPK 2050
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
317,96 mln PLN
1,21 mld PLN
Od początku roku
+20.31%
+16.51%
1 rok
+27.18%
+22.53%
3 lata
+90.07%
+77.88%
5 lat
+94.21%
+69.20%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2050Udział w PPK inPZU 2050
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.85%5.84%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.32%3.34%
LPP S.A.PLLPP00000113.76%2.89%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.67%2.73%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.43%2.56%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.67%2.24%
Orlen S.A.PLPKN00000181.67%3.93%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.59%1.29%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004761.21%2.02%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.20%3.31%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.10%1.05%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.36%0.96%
X-Trade Brokers S.A.PLXTRDM000110.82%1.26%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.40%0.79%
InPost S.A.LU22905226840.79%0.75%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2050 Pełny profil → PPK inPZU 2050 Pełny profil →