SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2050 vs Erste PPK 2050

Pekao PPK 2050 i Erste PPK 2050 mają 48 wspólnych pozycji, co daje 47.2% pokrycia portfela (31.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

47.2%Pokrycie portfela
48Wspólne pozycje
31.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2050
Erste PPK 2050
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2050
zdefiniowanej daty PPK 2050
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
317,96 mln PLN
109,75 mln PLN
Od początku roku
+20.31%
+22.84%
1 rok
+27.18%
+29.30%
3 lata
+90.07%
+95.87%
5 lat
+94.21%
+83.05%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2050Udział w Erste PPK 2050
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000164.85%5.86%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.67%4.09%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.32%3.62%
LPP S.A.PLLPP00000113.76%2.54%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189984.16%2.54%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.59%2.53%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.43%2.96%
Rzeczpospolita PolskaPL00001185192.39%4.02%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181884.97%1.89%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187742.68%1.70%
Orlen S.A.PLPKN00000181.67%4.58%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.10%1.61%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.36%1.66%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.20%2.96%
Inter Cars S.A.PLINTCS000100.88%1.29%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2050 Pełny profil → Erste PPK 2050 Pełny profil →