SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2055 vs Goldman Sachs Emerytura 2055

Pekao PPK 2055 i Goldman Sachs Emerytura 2055 mają 64 wspólnych pozycji, co daje 32.0% pokrycia portfela (20.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

32.0%Pokrycie portfela
64Wspólne pozycje
20.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2055
Goldman Sachs Emerytura 2055
Zarządzający
Pekao TFI
Goldman Sachs TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
193,29 mln PLN
427,20 mln PLN
Od początku roku
+20.42%
+19.51%
1 rok
+27.21%
+24.34%
3 lata
+90.53%
+91.02%
5 lat
+93.95%
+84.54%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2055Udział w Goldman Sachs Emerytura 2055
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.41%5.70%
State Street SPDR MSCI World UCITS ETFIE00BFY0GT145.37%9.90%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.24%3.55%
LPP S.A.PLLPP00000113.91%3.17%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.70%3.07%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.46%2.27%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.11%1.68%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.17%1.60%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.92%1.57%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.20%1.41%
Orlen S.A.PLPKN00000181.37%3.80%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.44%1.32%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.15%3.66%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005004681.10%0.91%
Inter Cars S.A.PLINTCS000100.82%0.84%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2055 Pełny profil → Goldman Sachs Emerytura 2055 Pełny profil →