SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Pekao PPK 2060 vs Erste PPK 2060

Pekao PPK 2060 i Erste PPK 2060 mają 49 wspólnych pozycji, co daje 47.2% pokrycia portfela (32.1% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

47.2%Pokrycie portfela
49Wspólne pozycje
32.1%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Pekao PPK 2060
Erste PPK 2060
Zarządzający
Pekao TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2060
zdefiniowanej daty PPK 2060
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
81,17 mln PLN
33,45 mln PLN
Od początku roku
+20.17%
+22.44%
1 rok
+26.62%
+28.84%
3 lata
+89.21%
+90.26%
5 lat
+93.42%
+72.21%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Pekao PPK 2060Udział w Erste PPK 2060
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.PLPKO00000165.29%5.66%
Allegro.eu S.A.LU22373807903.43%3.86%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.83%3.37%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.73%2.83%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.69%2.90%
LPP S.A.PLLPP00000114.22%2.65%
Rzeczpospolita PolskaPL00001187742.56%2.54%
Rzeczpospolita PolskaPL00001189982.99%2.42%
Alior Bank S.A.PLALIOR000452.87%2.41%
Rzeczpospolita PolskaPL00001181885.58%2.20%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.10%1.53%
Rzeczpospolita PolskaPL00001170241.28%1.63%
Orlen S.A.PLPKN00000181.19%4.38%
Rzeczpospolita PolskaPL00001168516.37%1.05%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000171.01%2.72%

Porównaj interaktywnie → Pekao PPK 2060 Pełny profil → Erste PPK 2060 Pełny profil →