SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Subfundusz Umiarkowany vs Erste Umiarkowany

Subfundusz Umiarkowany i Erste Umiarkowany mają 22 wspólnych pozycji, co daje 23.9% pokrycia portfela (13.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

23.9%Pokrycie portfela
22Wspólne pozycje
13.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Subfundusz Umiarkowany
Erste Umiarkowany
Zarządzający
PKO TFI
Erste TFI
Kategoria
mieszane zagraniczne stabilnego wzrostu
mieszane zagraniczne stabilnego wzrostu
Obszar geograficzny
Globalny
Globalny
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
10% MSCI World Net TR USD przewalutowany na PLN + 10% WIG + 35% ICE BofA Poland Government Index + 15% ICE BofA Global Government Index zabezpieczony do złotego + 30% ICE BofA Euro Corporate Index zabezpieczony do złotego
10% MSCI World Net TR USD przewalutowany na PLN + 10% WIG + 35% ICE BofA Poland Government Index + 15% ICE BofA Global Government Index zabezpieczony do złotego + 30% ICE BofA Euro Corporate Index zabezpieczony do złotego
Wartość aktywów
546,16 mln PLN
546,16 mln PLN
Od początku roku
+3.87%
+3.83%
1 rok
+5.97%
+5.83%
3 lata
+26.76%
+31.66%
5 lat
+21.86%
+26.69%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Subfundusz UmiarkowanyUdział w Erste Umiarkowany
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL000011818814.31%5.93%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL000011851920.23%4.91%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001168517.99%3.65%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001152911.87%7.88%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001137831.86%3.73%
POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BPLPKO00000160.87%0.88%
Orlen SAPLPKN00000180.84%0.71%
BANK PEKAOPLPEKAO000160.59%0.57%
PZUPLPZU00000110.62%0.53%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001179900.50%2.42%
KGHM POLSKA MIEDZ SAPLKGHM0000170.78%0.46%
LPP SAPLLPP00000110.42%0.48%
ALLEGRO.EU SALU22373807900.32%0.84%
CD PROJEKT SAPLOPTTC000110.31%0.31%
DINO POLSKA SAPLDINPL000110.30%0.29%

Porównaj interaktywnie → Subfundusz Umiarkowany Pełny profil → Erste Umiarkowany Pełny profil →