SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Subfundusz Emerytura 2065 vs Erste PPK 2065

Subfundusz Emerytura 2065 i Erste PPK 2065 mają 45 wspólnych pozycji, co daje 42.2% pokrycia portfela (26.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

42.2%Pokrycie portfela
45Wspólne pozycje
26.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Subfundusz Emerytura 2065
Erste PPK 2065
Zarządzający
PKO TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
22,93 mln PLN
7,53 mln PLN
Od początku roku
+18.24%
+22.20%
1 rok
+22.87%
+28.77%
3 lata
+86.69%
+92.18%
5 lat
+77.47%
+89.97%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Subfundusz Emerytura 2065Udział w Erste PPK 2065
POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BPLPKO00000165.47%5.75%
Orlen SAPLPKN00000184.62%4.45%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001179905.24%2.95%
PZUPLPZU00000113.13%2.89%
BANK PEKAOPLPEKAO000162.78%3.35%
KGHM POLSKA MIEDZ SAPLKGHM0000173.34%2.71%
LPP SAPLLPP00000112.00%2.76%
ALLEGRO.EU SALU22373807901.96%4.03%
SANTANDER BANK POLSKAPLBZ000000441.83%1.77%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001181882.15%1.76%
DINO POLSKA SAPLDINPL000111.37%1.55%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001152911.21%3.20%
BENEFIT SYSTEMS SAPLBNFTS000181.13%2.87%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001167602.42%1.09%
ALIOR BANK SAPLALIOR000451.01%2.45%

Porównaj interaktywnie → Subfundusz Emerytura 2065 Pełny profil → Erste PPK 2065 Pełny profil →