SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PZU Sejf+ vs Erste Dłużny Krótkoterminowy

PZU Sejf+ i Erste Dłużny Krótkoterminowy mają 19 wspólnych pozycji, co daje 21.1% pokrycia portfela (14.7% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

21.1%Pokrycie portfela
19Wspólne pozycje
14.7%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PZU Sejf+
Erste Dłużny Krótkoterminowy
Zarządzający
PZU TFI
Erste TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
papierów dłużnych polskich skarbowych krótkoterminowych
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Niskie
Niskie
Benchmark
100% WIBID 1M
100% GPWB-BWZ
Wartość aktywów
5,08 mld PLN
5,80 mld PLN
Od początku roku
+1.96%
+1.59%
1 rok
+3.38%
+2.93%
3 lata
+19.77%
+16.54%
5 lat
+32.06%
+24.57%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PZU Sejf+Udział w Erste Dłużny Krótkoterminowy
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011877420.44%10.79%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003284.65%3.36%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001171982.62%12.46%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001119280.97%12.83%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001181880.84%2.85%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001152910.78%3.35%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001177430.68%0.90%
Skarb Państwa RumuniiXS24852488060.32%0.29%
Bank Millennium S.A.XS26849740461.40%0.21%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001181700.20%14.03%
PKO Bank Hipoteczny S.A.XS27878735410.16%0.58%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO002890.08%0.34%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001189980.06%2.75%
Alior Bank S.A.PLALIOR003910.05%0.22%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000990.03%0.37%

Porównaj interaktywnie → PZU Sejf+ Pełny profil → Erste Dłużny Krótkoterminowy Pełny profil →