SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PZU Zrównoważony vs Erste Zrównoważony

PZU Zrównoważony i Erste Zrównoważony mają 31 wspólnych pozycji, co daje 25.2% pokrycia portfela (17.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

25.2%Pokrycie portfela
31Wspólne pozycje
17.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PZU Zrównoważony
Erste Zrównoważony
Zarządzający
PZU TFI
Erste TFI
Kategoria
mieszane polskie zrównoważone
mieszane polskie zrównoważone
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
50% WIG + 50% Treasury BondSpot Poland Index
30% WIG + 25% MSCI World Net TR USD przewalutowany na PLN + 20% ICE BofA Poland Government Index + 10% ICE BofA Global Government Index zabezpieczony do złotego + 15% ICE BofA Euro Corporate Index zabezpieczony do złotego
Wartość aktywów
349,51 mln PLN
1,25 mld PLN
Od początku roku
+18.48%
+16.83%
1 rok
+23.26%
+20.57%
3 lata
+78.90%
+62.42%
5 lat
+65.01%
+49.99%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PZU ZrównoważonyUdział w Erste Zrównoważony
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000163.82%2.68%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.00%2.15%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000181.91%1.90%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.01%1.68%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL000011702411.63%1.62%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.64%1.61%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.57%1.52%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000172.42%1.35%
Allegro.eu SALU22373807901.28%2.34%
LPP S.A.PLLPP00000111.17%1.43%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001137831.15%2.84%
CD Projekt S.A.PLOPTTC000111.86%0.85%
NVIDIA CorpUS67066G10400.81%2.03%
Bank Gospodarstwa KrajowegoXS27782744101.43%0.69%
Erste Bank Polska S.A.PLBZ000000440.99%0.65%

Porównaj interaktywnie → PZU Zrównoważony Pełny profil → Erste Zrównoważony Pełny profil →