SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PPK inPZU 2030 vs PFR PPK 2030

PPK inPZU 2030 i PFR PPK 2030 mają 57 wspólnych pozycji, co daje 36.5% pokrycia portfela (25.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

36.5%Pokrycie portfela
57Wspólne pozycje
25.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PPK inPZU 2030
PFR PPK 2030
Zarządzający
PZU TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
1,87 mld PLN
72,97 mln PLN
Od początku roku
+5.84%
+6.52%
1 rok
+9.29%
+10.47%
3 lata
+39.37%
+40.24%
5 lat
+35.50%
+39.91%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PPK inPZU 2030Udział w PFR PPK 2030
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001181703.57%5.03%
iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR0873.29%3.82%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001170242.19%4.95%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001187741.91%4.42%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000161.84%1.98%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001152916.32%1.80%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001168511.49%3.44%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001181881.40%4.60%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001119281.40%4.81%
ORLEN S.A.PLPKN00000181.32%2.00%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000161.10%1.17%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001167601.06%4.75%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005002941.96%0.97%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000170.95%1.54%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003282.54%0.93%

Porównaj interaktywnie → PPK inPZU 2030 Pełny profil → PFR PPK 2030 Pełny profil →