SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PPK inPZU 2040 vs PFR PPK 2040

PPK inPZU 2040 i PFR PPK 2040 mają 57 wspólnych pozycji, co daje 51.5% pokrycia portfela (38.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

51.5%Pokrycie portfela
57Wspólne pozycje
38.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PPK inPZU 2040
PFR PPK 2040
Zarządzający
PZU TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
2,36 mld PLN
106,88 mln PLN
Od początku roku
+14.24%
+16.81%
1 rok
+19.72%
+23.46%
3 lata
+64.00%
+74.98%
5 lat
+59.16%
+71.48%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PPK inPZU 2040Udział w PFR PPK 2040
iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR0878.90%9.35%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000164.58%4.80%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.12%4.82%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.60%2.77%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000172.49%3.72%
Allegro.eu SALU22373807902.13%2.33%
LPP S.A.PLLPP00000112.34%2.06%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.83%2.36%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.03%1.47%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001170241.41%2.65%
Erste Bank Polska S.A.PLBZ000000441.35%1.77%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001168511.25%1.76%
mBank S.A.PLBRE00000121.20%1.26%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001181881.06%2.57%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000111.00%1.14%

Porównaj interaktywnie → PPK inPZU 2040 Pełny profil → PFR PPK 2040 Pełny profil →