SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PPK inPZU 2045 vs Erste PPK 2045

PPK inPZU 2045 i Erste PPK 2045 mają 54 wspólnych pozycji, co daje 39.0% pokrycia portfela (27.4% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

39.0%Pokrycie portfela
54Wspólne pozycje
27.4%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PPK inPZU 2045
Erste PPK 2045
Zarządzający
PZU TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2045
zdefiniowanej daty PPK 2045
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
1,87 mld PLN
158,13 mln PLN
Od początku roku
+14.25%
+21.95%
1 rok
+19.83%
+28.35%
3 lata
+71.98%
+92.54%
5 lat
+63.99%
+80.21%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PPK inPZU 2045Udział w Erste PPK 2045
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000164.55%5.43%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.22%4.16%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000162.73%3.40%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000172.68%2.75%
LPP S.A.PLLPP00000112.33%2.31%
Allegro.eu SALU22373807902.14%3.79%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.07%2.69%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.79%2.90%
Erste Bank Polska S.A.PLBZ000000441.37%1.67%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001119281.64%1.12%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.09%2.29%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005003281.43%1.01%
CD Projekt S.A.PLOPTTC000110.90%1.42%
Dino Polska Spółka AkcyjnaPLDINPL000110.88%1.24%
NVIDIA CorpUS67066G10400.85%1.43%

Porównaj interaktywnie → PPK inPZU 2045 Pełny profil → Erste PPK 2045 Pełny profil →