SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PPK inPZU 2050 vs PFR PPK 2050

PPK inPZU 2050 i PFR PPK 2050 mają 57 wspólnych pozycji, co daje 58.2% pokrycia portfela (44.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

58.2%Pokrycie portfela
57Wspólne pozycje
44.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PPK inPZU 2050
PFR PPK 2050
Zarządzający
PZU TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2050
zdefiniowanej daty PPK 2050
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
1,21 mld PLN
55,09 mln PLN
Od początku roku
+16.51%
+18.96%
1 rok
+22.53%
+26.35%
3 lata
+77.88%
+88.26%
5 lat
+69.20%
+79.88%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PPK inPZU 2050Udział w PFR PPK 2050
iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR08711.23%11.13%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000165.84%5.69%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.93%5.76%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000163.34%3.32%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000173.31%4.46%
Allegro.eu SALU22373807902.73%2.80%
LPP S.A.PLLPP00000112.89%2.48%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000112.24%2.82%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000182.56%1.77%
Erste Bank Polska S.A.PLBZ000000441.70%2.07%
mBank S.A.PLBRE00000121.41%1.51%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000111.26%1.35%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.29%1.15%
CD Projekt S.A.PLOPTTC000111.11%1.61%
Dino Polska Spółka AkcyjnaPLDINPL000111.05%1.51%

Porównaj interaktywnie → PPK inPZU 2050 Pełny profil → PFR PPK 2050 Pełny profil →