SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Allianz Plan Emerytalny 2030 vs PFR PPK 2030

Allianz Plan Emerytalny 2030 i PFR PPK 2030 mają 53 wspólnych pozycji, co daje 48.7% pokrycia portfela (32.9% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

48.7%Pokrycie portfela
53Wspólne pozycje
32.9%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Allianz Plan Emerytalny 2030
PFR PPK 2030
Zarządzający
Allianz TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
477,41 mln PLN
72,97 mln PLN
Od początku roku
+6.07%
+6.52%
1 rok
+9.64%
+10.47%
3 lata
+38.76%
+40.24%
5 lat
+38.36%
+39.91%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Allianz Plan Emerytalny 2030Udział w PFR PPK 2030
Skarb PaństwaPL00001179904.55%4.62%
Skarb PaństwaPL00001173704.51%6.54%
Skarb PaństwaPL00001127363.63%5.21%
Skarb PaństwaPL00001168514.52%3.44%
Skarb PaństwaPL00001137838.22%3.41%
Skarb PaństwaPL00001185195.11%2.81%
Skarb PaństwaPL00001181702.30%5.03%
Skarb PaństwaPL00001170242.11%4.95%
Skarb PaństwaPL00001171982.08%5.73%
Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SAPLPKO00000161.84%1.98%
Skarb PaństwaPL00001152916.33%1.80%
Kghm Polska Miedź SAPLKGHM0000171.54%1.54%
ETF_iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR0871.51%3.82%
ORLEN S.A.PLPKN00000181.32%2.00%
Bank Pekao SAPLPEKAO000161.08%1.17%

Porównaj interaktywnie → Allianz Plan Emerytalny 2030 Pełny profil → PFR PPK 2030 Pełny profil →