SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Allianz Plan Emerytalny 2040 vs Erste PPK 2040

Allianz Plan Emerytalny 2040 i Erste PPK 2040 mają 46 wspólnych pozycji, co daje 43.3% pokrycia portfela (28.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

43.3%Pokrycie portfela
46Wspólne pozycje
28.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Allianz Plan Emerytalny 2040
Erste PPK 2040
Zarządzający
Allianz TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
921,83 mln PLN
181,85 mln PLN
Od początku roku
+16.15%
+21.53%
1 rok
+22.01%
+27.74%
3 lata
+71.51%
+85.84%
5 lat
+66.85%
+76.38%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Allianz Plan Emerytalny 2040Udział w Erste PPK 2040
Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SAPLPKO00000164.46%5.53%
Skarb PaństwaPL00001152914.33%3.45%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.28%4.24%
Kghm Polska Miedź SAPLKGHM0000173.82%2.80%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SAPLPZU00000112.58%2.97%
Skarb PaństwaPL00001185192.49%3.81%
Bank Pekao SAPLPEKAO000162.47%3.43%
Skarb PaństwaPL00001170241.68%1.83%
Santander Bank Polska S.A.PLBZ000000441.63%1.70%
Skarb PaństwaPL00001137837.26%1.46%
Allegro.eu SALU22373807901.37%3.86%
Benefit Systems SAPLBNFTS000181.29%2.74%
CD Projekt Red SAPLOPTTC000111.27%1.45%
Dino Polska S.A.PLDINPL000112.13%1.26%
Skarb PaństwaPL00001173701.18%2.76%

Porównaj interaktywnie → Allianz Plan Emerytalny 2040 Pełny profil → Erste PPK 2040 Pełny profil →