SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Goldman Sachs Emerytura 2055 vs Erste PPK 2055

Goldman Sachs Emerytura 2055 i Erste PPK 2055 mają 44 wspólnych pozycji, co daje 34.6% pokrycia portfela (22.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

34.6%Pokrycie portfela
44Wspólne pozycje
22.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Goldman Sachs Emerytura 2055
Erste PPK 2055
Zarządzający
Goldman Sachs TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2055
zdefiniowanej daty PPK 2055
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
427,20 mln PLN
72,29 mln PLN
Od początku roku
+20.68%
+24.15%
1 rok
+25.83%
+30.94%
3 lata
+91.34%
+94.50%
5 lat
+86.36%
+81.60%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Goldman Sachs Emerytura 2055Udział w Erste PPK 2055
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.70%5.78%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.80%4.51%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.55%3.57%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000113.07%3.10%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000173.66%2.92%
S.A.PLLPP00000113.17%2.50%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807902.27%4.03%
SANTANDER BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.82%1.81%
DINO POLSKA S.A.PLDINPL000111.68%1.62%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.60%1.98%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152911.96%1.58%
ALIOR BANK S.A.PLALIOR000451.57%2.49%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.87%1.51%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000181.32%2.92%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173701.07%1.78%

Porównaj interaktywnie → Goldman Sachs Emerytura 2055 Pełny profil → Erste PPK 2055 Pełny profil →