SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

PPK inPZU 2065 vs PFR PPK 2065

PPK inPZU 2065 i PFR PPK 2065 mają 56 wspólnych pozycji, co daje 59.1% pokrycia portfela (44.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

59.1%Pokrycie portfela
56Wspólne pozycje
44.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
PPK inPZU 2065
PFR PPK 2065
Zarządzający
PZU TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2065
zdefiniowanej daty PPK 2065
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
58,43 mln PLN
3,58 mln PLN
Od początku roku
+16.90%
+19.65%
1 rok
+22.50%
+27.30%
3 lata
+73.89%
+92.05%
5 lat
+61.23%
+88.12%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w PPK inPZU 2065Udział w PFR PPK 2065
iShares Core S&P 500 UCITS ETFIE00B5BMR0879.36%12.07%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNAPLPKO00000165.85%5.92%
ORLEN S.A.PLPKN00000183.94%5.90%
Bank Polska Kasa Opieki S.A.PLPEKAO000164.29%3.39%
KGHM Polska Miedź S.A.PLKGHM0000173.16%4.59%
Allegro.eu SALU22373807902.78%2.84%
LPP S.A.PLLPP00000112.90%2.03%
Benefit Systems S.A.PLBNFTS000183.50%1.76%
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.PLPZU00000111.74%2.84%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001181701.90%1.59%
Erste Bank Polska S.A.PLBZ000000441.57%2.19%
mBank S.A.PLBRE00000121.48%1.59%
X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka AkcyjnaPLXTRDM000111.73%1.36%
Skarb Państwa Rzeczypospolitej PolskiejPL00001187741.18%1.41%
Alior Bank S.A.PLALIOR000451.12%1.16%

Porównaj interaktywnie → PPK inPZU 2065 Pełny profil → PFR PPK 2065 Pełny profil →