SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2040 vs PFR PPK 2040

Erste PPK 2040 i PFR PPK 2040 mają 51 wspólnych pozycji, co daje 47.7% pokrycia portfela (31.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

47.7%Pokrycie portfela
51Wspólne pozycje
31.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2040
PFR PPK 2040
Zarządzający
Erste TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2040
zdefiniowanej daty PPK 2040
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
181,85 mln PLN
106,88 mln PLN
Od początku roku
+22.45%
+16.81%
1 rok
+28.85%
+23.46%
3 lata
+86.42%
+74.98%
5 lat
+77.71%
+71.48%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2040Udział w PFR PPK 2040
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.53%4.80%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.24%4.82%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.80%3.72%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.43%2.77%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173702.76%3.28%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.97%2.36%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807903.86%2.33%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001170241.83%2.65%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.70%1.77%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001185193.81%1.64%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.74%1.47%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137831.46%1.43%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.45%1.34%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.33%2.57%
DINO POLSKA S.A.PLDINPL000111.26%1.35%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2040 Pełny profil → PFR PPK 2040 Pełny profil →