SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2050 vs PFR PPK 2050

Erste PPK 2050 i PFR PPK 2050 mają 50 wspólnych pozycji, co daje 51.4% pokrycia portfela (34.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

51.4%Pokrycie portfela
50Wspólne pozycje
34.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2050
PFR PPK 2050
Zarządzający
Erste TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2050
zdefiniowanej daty PPK 2050
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
109,75 mln PLN
55,09 mln PLN
Od początku roku
+22.84%
+18.96%
1 rok
+29.30%
+26.35%
3 lata
+95.87%
+88.26%
5 lat
+83.05%
+79.88%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2050Udział w PFR PPK 2050
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.86%5.69%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.58%5.76%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.62%3.32%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.96%4.46%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807904.09%2.80%
LPP S.A.PLLPP00000112.54%2.48%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.83%2.07%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173701.82%2.05%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181881.89%1.80%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.96%1.77%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001170241.66%1.87%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001187741.70%1.54%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.54%1.61%
DINO POLSKA S.A.PLDINPL000111.61%1.51%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001119281.75%1.48%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2050 Pełny profil → PFR PPK 2050 Pełny profil →