SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2060 vs PFR PPK 2060

Erste PPK 2060 i PFR PPK 2060 mają 50 wspólnych pozycji, co daje 50.3% pokrycia portfela (33.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

50.3%Pokrycie portfela
50Wspólne pozycje
33.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2060
PFR PPK 2060
Zarządzający
Erste TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2060
zdefiniowanej daty PPK 2060
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
33,45 mln PLN
14,27 mln PLN
Od początku roku
+22.44%
+19.55%
1 rok
+28.84%
+27.23%
3 lata
+90.26%
+90.14%
5 lat
+72.21%
+85.14%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2060Udział w PFR PPK 2060
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000165.66%5.79%
ORLEN S.A.PLPKN00000184.38%5.80%
BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.PLPEKAO000163.37%3.38%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.PLPZU00000112.90%2.91%
ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYMELU22373807903.86%2.85%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000172.72%4.49%
LPP S.A.PLLPP00000112.65%2.54%
BENEFIT SYSTEMS S.A.PLBNFTS000182.83%1.80%
ERSTE BANK POLSKA S.A.PLBZ000000441.75%2.14%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001170241.63%1.63%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181882.20%1.60%
DINO POLSKA S.A.PLDINPL000111.53%1.63%
CD PROJEKT S.A.PLOPTTC000111.52%1.64%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001187742.54%1.41%
ALIOR BANK S.A.PLALIOR000452.41%1.35%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2060 Pełny profil → PFR PPK 2060 Pełny profil →